fbpx

Cześć, nazywam się Kamila
i jestem dietetykiem

Kocham jeść, podróżować i tańczyć.  W podróżach fascynuje mnie odwiedzanie pięknych miejsc oraz poznawanie nowych smaków. Kulinarne doświadczenia wykorzystuję zarówno we własnej kuchni, jak i w pracy. W stworzonych przeze mnie jadłospisach znajdziesz nie tylko proste kanapki i jajecznicę, ale także aromatyczne curry, szybkie tortille czy włoską pizzę. Uważam, że smakowitość i łatwość przygotowania posiłków są równie ważne co ich wartość odżywcza. 

 
Uwielbiam uprawiać sport, ale nie mam ani czasu, ani ochoty spędzać kilku godzin w tygodniu na siłowni. Na szczęście żeby zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę wcale nie muszę tego robić ;). Na przykładzie własnym oraz moich podopiecznych pokazuję, że aby osiągnąć swój cel wcale nie trzeba być stałym bywalcem siłowni czy nałogowym biegaczem. Spacer, joga, taniec, rower, wycieczka w góry – nie lubię monotonni! Pokażę Ci jak czerpać radość z ruchu równocześnie chudnąc.
dietetyk kliniczny
dietetyk kliniczny

Uczę jak jeść świadomie, dbać o zdrowie i przy tym nie zwariować.

Uważam, że w kwestii odżywiania panuje obecnie w mediach i Internecie okropny szum informacyjny. Za dużo mówi się o restrykcyjnych detoksach i drogich „super food”, a zdecydowanie za mało o racjonalnym jedzeniu i praktycznych wskazówkach. Jako dietetyk kliniczny pomogę Ci przebić się przez ten gąszcz informacji i odnaleźć własną drogę do sukcesu. Podpowiem Ci co powinno być podstawą Twojej diety, a na co nie warto marnować czasu i pieniędzy.
 
Podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym, licznych szkoleń, kursów i konferencji zdobyłam wiedzę z zakresu dietetyki, medycyny oraz biologii niezbędną by dopasować odpowiednią dla Ciebie dietę. Jednak moja praca to nie tylko liczenie kalorii i witamin. To przede wszystkim zmiana stylu życia. Poprzez naukę świadomego jedzenia i zmianę nawyków na zdrowsze, pomagam osiągnąć wymarzone efekty nie na chwilę, a na całe życie. Studia są cenną bazą, ale żaden wykład czy seminarium nie zastąpi doświadczenia i praktycznej wiedzy, które zdobyłam podczas tysięcy godzin konsultacji z moimi podopiecznymi. 

Potrzebuję pomocy dietetyka klinicznego.