loading

szafa garażowa

13 marca 2020

Off-topic: Problem z miejscem do przechowywania i szafy garażowe

Ceny nieruchomości w Polsce rosną od kilku lat. Przy zakupie nowego M coraz chętniej decydujemy się na zakup coraz mniejszych mieszkań. Lokale 30-50 metrowe cieszą się największą popularnością, a coraz chętniej decydujemy się również na mikroapartamenty, których powierzchnia wynosi około 15-20 metrów kwadratowych. Trend jest jednoznaczny – mieszkamy w coraz mniejszych mieszkaniach, a co za tym idzie będziemy mieć coraz mniej miejsca do przechowywania. Mamy przepełnione szafy, a część rzeczy trzymamy u rodziców. Jednocześnie mamy problemy z doprowadzeniem do ładu swojego najbliższego otoczenia. Jednym ze sposobów rozwiązania tych problemów są szafy garażowe.

Szafy garażowe – sprytne, praktyczne i trwałe rozwiązanie problemów

Szafa garażowa jest bardzo solidnym i estetycznym meblem wykonanym w 100% ze stali. Co więcej jest ona wolnostojąca co oznacza, że jej montaż nie wymaga wwiercania się w podłogę, czy też ściany (nie lubią tego zarządcy nieruchomości). Dzięki takiej szafie zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania, jednocześnie nie tracąc użyteczności miejsca postojowego.

Boksy garażowe są doskonałym sybstytutem komórek lokatorskich, piwnic, magazynów samoobsługowych oraz pawlaczy. Możesz w nich schować wszystko, co przeszkadza Ci w Twoim mieszkaniu, przykładowo: opony, sprzęt sportowy, foteliki samochodowe, narzędzia.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj na www.vestium.eu

szafy garażowe

Tagi: , , , , , , ,

Twój adres email nie będzie publikowany